Home ⁄ Коротко про нас

Коротко про нас

Наша компанія являється структурним підрозділом Demi Motors. Ми здійснюємо прийом, оцінку та викуп відпрацьованих чи непридатних до використання каталізаторів. Співпрацюємо, як з фізичними особами, так і з великими підприємствами, укладаючи угоди на вигідних для всіх умовах. Кожен наш клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід і отримання наступних вигод:

  • Скупка каталізаторів здійснюється за прозорою схемою і на чесних умовах. Ви можете попередньо отримати безкоштовну консультацію і задати питання кваліфікованим фахівцям.
  • Ви отримуєте максимальну вартість каталізаторів за кілограм з повною виплатою в день його здачі. Успішно продати каталізатор можна, дізнавшись, скільки він коштує через наш сайт. Розрахувати вартість матеріалів буде зручно в режимі «онлайн».
  • Нашими клієнтами можуть ставати фізичні та юридичні особи не лише зі Львова, але і з будь-яких регіонів України. Співпраця відбувається за зручною для клієнтів схемою роботи.
  • Прийом і скупка каталізаторів здійснюється в будь-яких об’ємах. Ми викуповуємо будь які каталізатори, а також сажові фільтри. Ви можете оцінити каталізатор в нас на СТО і відразу продати його нам.
Зателефонувати зараз